Deze website maakt gebruik van functionele cookies. Klik hier voor meer informatie.
Akkoord
 1. Voorproefje zomer(Reveil)programma

  Dinsdag 26 may 2020
  Voorproefje zomer(Reveil)programma

  De zomer ziet er voor ons allemaal heel anders uit nu we elkaar niet op de Reveilweek kunnen ontmoeten. Ondanks alle beperkingen blijven we graag met jullie in contact. Daarom biedt Near East Ministry een diversiteit aan activiteiten aan om thuis aan deel te nemen. De programma’s bieden verdieping, verbinding en een nadere kennismaking met de NEM. Eén van de pijlers is een speciaal Reveil-programma, dat binnenkort online komt. Hierbij alvast een voorproefje van wat je kunt verwachten.


  Uitzending (Jedidja Pansier)
  'Handen en voeten geven aan de liefde van Jezus'. Dat is wat onze vrijwilligers in het Midden-Oosten doen. Op plekken waar de nood groot is mogen zij liefde uitdelen, aan Jood en Arabier. De komende maanden nemen we jullie mee naar een aantal landen en werkplekken waar onze vrijwilligers actief zijn. Ook midden in dit corona-tijdperk. Het eerste filmpje, gemaakt door een teruggekeerde Baanbreker uit Egypte, vinden jullie in deze nieuwsbrief. Meer info over uitzending: www.neareastministry.nl/midden-oosten


  Gebed (Susan van der Schulp)
  Onlangs bad ik voor de NEM-zomer en zag het gebouw op de Kroeze Danne voor me waar bovenin de Gebedswacht zat. Vanuit die plek zag ik het gebed als een grote bellenblaas-bel naar buiten komen en zich rondom de conferentie plaatsen: de Reveilweek is altijd omringd door gebed! Ik kreeg de gedachte: ‘Bidden wij? Hoe en met wie?’ Toen zag ik ons land voor me en ik zag vanaf verschillende plekken gebed omhoog stijgen en neerdalen als zegen van God op de mensen die overal in het land betrokken zijn bij de NEM.


  Ik geloof dat God ons oproept om te bidden! Samen met onze vaste bidders, nodig ik je uit om mee te bidden en om tijd apart te zetten op jouw moment. Je kunt via ons actuele en concrete gebedsonderwerpen krijgen en we werken nog een aantal vormen uit. We gaan bidden voor een Reveil in ons eigen leven, de gezinnen, kerken & gemeenten, de regering & ons land, voor Israël & het Midden-Oosten. Voor de NEM & de toekomst van de NEM. Bid mee en laat het weten via evenementen@neareastministry.nl


  Vrijwilligers (Hester Zoutman)

  We geven meer gezicht aan het vrijwilligerswerk, letterlijk. De komende zomer maak je kennis met diverse vrijwilligers. We interviewen hen over hun passies, inzet en dromen voor de NEM. De vrijwilligers zijn onmisbaar voor de NEM/Reveilweken.

   

  Volwassenen (Pieter Both en Marien Kollenstaart)

  Dienen uit liefde, Leren bij de bron en Bidden met verwachting. Deze drie kernwaarden van de NEM zijn het uitgangspunt van de studies en preken waarmee we je hopen te inspireren in de zomerperiode. Een van de mogelijkheden is om verdieping te zoeken door zelf een gespreksgroep te organiseren. Houd onze berichten in de gaten!

   

  Jongvolwassenen (Geraline Mulder)

  We kunnen elkaar niet live ontmoeten, maar wel digitaal! Schrijf je in voor de Bijbelstudie met Oscar Lohuis, waar je live vragen kunt stellen. Word elke ochtend wakker met een mooi lied of een bemoedigende Bijbeltekst. We sluiten de dag af met een online gesprek over het thema: ‘Leven met Jezus, hoe doe jij dat?’

   

  Tieners (Bianca Boender)

  Ontmoet elkaar op zoom, neem deel aan digitale uitdagingen en spellen en check elke dag in voor de videopreek. We kijken er naar uit om je te ontmoeten!

   

  Reveilkids (Susan van der Schulp)
  Vindt jouw (klein)kind het ook zo jammer dat we het dit jaar zónder Reveilweek moeten doen? Als ouder kun jij je kind op weg helpen om te ontdekken dat God niet afhankelijk is van de Reveilweek, maar altijd bij ons is! Kijk ter inspiratie deze video www.you-ng.nl/tools/jij-bent-van-invloed/. Als NEM ondersteunen we jullie graag: speciaal voor Reveilkids komt er aan het begin van de zomervakantie een Reveilkids Show met Coen Nuijten, challenges en Bijbelonderwijs. En via www.neareastministry.nl geven we tips en materiaal om zelf aan de slag te gaan met het thema ‘Leven met Jezus!’

 1. Activiteiten